Дрогобич владаСкладається враження, що у Дрогобицькій міській раді стався переворот

Як повідомляє Дрогобиччина — новини краю з посиланням на Дрогмедіа, виглядає на те, що вміло маніпулюючи, керівництво містом перебрав на себе чинний радник міського голови з житлово-комунального господарства Василь Качмар.

Зверхність, зухвальство, грубість, хамовитість – це неповний перелік того, чим сьогодні, 17 травня, відмітився Василь Качмар.

Зважаючи, що «герой» нашої публікації – юрист за фахом (якого, до речі, свого часу звинувачували в причетності до корупції і вимоги хабаря) очікуємо на судові позови від нього. Водночас, залишати таке без розголосу не дозволимо.

Сьогодні представники журналістського цеху прийшли до міського голови Тараса Кучми з вимогою звільнення Василя Качмара. Радник, який був присітній на цій зустрічі, вів себе не то як прес-секретар мера, не то як сам мер. В результаті, компромісу не досягнуто. На час, поки Василь Качмар працюватиме в Ратуші, журналісти оголосили страйк — повний бойкот інформації прес-служби мерії

Зараз подаємо текст звернення. Далі буде.

Дрогобицькому міському голові Т. Кучмі

Звернення

Ми, журналісти Дрогобиччини, вкрай обурені безчинним і свавільним наступом Вашого радника з житлово-комунальних питань Василя Качмара на свободу слова. Посада для цієї людини є лише косметичним прикриттям для того, аби створити умови для ручного регулювання інформаційної політики. На наше прикре здивування, у адміністративній будівлі трапилося по-суті рейдерське захоплення кабінету прес-служби, у яку-без пред’явлених документальних правових підстав вдерлася невідома особа, зайняла робоче місце і дисбалансувала роботу інформаційного відділу. Ця особа вчора в очах одного з поважних представників журналістського цеху відрекомендувалася як відповідальна за інформаційну політику у Ратуші. Сьогодні редактору газети «Медіа Дрогобиччина» відрекомендувалася як «Ніхто». З уст Вашого радника на адресу журналістів прозвучала погроза: «Я усім вам покажу».

На підставі всіх цих прикрих безпрецедентних фактів, що свідчать про намагання вибудувати у міській раді вертикаль системи ручного регулювання інформаційної політики, зважаючи на тиск на свободу слова, у зв’язку з порушенням радником міського голови посадової інструкції і субординації, вимагаємо:

Звільнити з обійманої посади Василя Качмара, який своєю свавільною поведінкою провально дискредитував себе в очах громадськості Дрогобича.

Застерігаємо від тиску на працівників Ратуші, дисциплінарних притягнень невинних людей та звільнень.

У разі невиконання нашої вимоги оголошуємо безстроковий страйк .

Марія Кульчицька