Крах економіки РФВолодимир Путін своєю агресією проти України, яка призвела до погіршення становища російської економіки, фактично кинув жителів РФ на гроші

Причому багато з них вже не раді і анексії Криму.

Про це у своєму Facebook написав російський фінансист і блогер Слава Рабінович. Наводимо повністю його думку:

«Люди тисячами вже втрачають роботу, і мільйони людей ще втратять, у найближчі місяці. У тому числі в банківській сфері, де вже щосили йдуть звільнення. Мені шкода нормальних, ні в чому не винних людей. Але мені зовсім не шкода кримнашистів, що лише кілька місяців тому, як середньовічні зомбі, повторювали за Путіним: «Ми все вирішимо, все подолаємо, тому що ми разом!»

Путін всіх нас обдурив, кинув і поставив на бабки. Але ті, які билися в кримнашистському угарі — так їм і треба. І ніяк по-іншому все це бути не могло. А як ви хотіли? Як ти хотів? Що ти думав, що буде, коли в XXI столітті Росія напала на Україну, почала вбивати українців, і відібрала території? Як ти хотів? Що все буде по -, як і раніше, і ще краще? Бо так тобі сказав Путін? Бо так тобі сказав політичний, економічний, фінансовий та юридичний дегенерат? Він сказав, що правда і справедливість на нашому боці? Тому що Крим-це важлива для нас територія, історично й стратегічно? Що ти зможеш тепер туди їздити відпочивати? А раніше не міг, так? Раніше Туреччина з Єгиптом були миліше?

Ну ти і отримав сповна. Немає. Ще не отримав. Ще отримаєш. Зараз були тільки квіточки.
А, ти вже Криму не хочеш? Вже хочеш все назад повертати? Вже шкодуєш, так? Дружина незадоволена, що тебе з роботи вигнали, бо не на що маленьку дитину годувати, і вона вагітна другим? А вона, разом з тобою слухаючи Кисельова-Геббельса, про ядерний попіл для Америки, вміє будувати прості причинно-наслідкові зв’язки? Якщо ти розучився?
Анітрохи не шкода тебе.

Тому що ніхто не має права бути ідіотом».