Прощання з героєм ДрогобиччиниДрогобиччина попрощалася з іще одним воїном. У зоні проведення АТО раптово помер мешканець села Верхні Гаї, 42-річний Віктор Марочканич.

Віталій був мобілізований у квітні цього року та зарахований до складу 128 Мукачівської гірсько-піхотної бригади, яка виконує завдання в зоні АТО у Сєвєродонецьку. Попередня причина смерті – серцевий напад.

У воїна не було сім’ї, батьки померли. Тож питання доправлення тіла покійного до рідного села та організації похорону взяли на себе влада й родина військового.

7 червня кортеж з тілом воїна люди зустріли на перехресті «біля Катюші». Священики, родина і місцеві мешканці помолилися за упокій душі Віктора Марочканича. Відтак молитва продовжилася на площі Ринок у Дрогобичі. Панахиду відслужили о. Тарас Гарасимчук та священики Катедрального собору Пресвятої Трійці. Під звуки мелодії «Плине кача» дрогобичани попрощалися з героєм.

8 червня у селі Верхні Гаї відбувся похорон воїна. Попрощатися з героєм прибули представники районної влади, військові, родина, громада разом із сільським головою Володимиром Ханасом, мешканці міст та сіл Дрогобиччини. Заупокійну Службу очолив єпископ Дрогобицький і Самбірський УПЦ КП владика Яків. За померлого бійця Віктора спільно молилися православні та греко-католицькі священики. З військовими почестями воїна поховали на почесному місці сільського кладовища.

Кор. «ГЗ»