звіт голови ДрогобичаДумаю, що ні в кого немає сумнівів, що діюча влада у Дрогобичі бодай щось зробила позитивне

Як би ми (я) її не критикували, як би ми її не контролювали, але позитиви і зміни (нехай навіть мінімальні), але вони є. Навіть, якщо деякі речі і не є заслугою влади (басейн, наприклад), але вони були зроблені за цієї влади, і будуть асоціюватись таки із нею. Тому дякую за зроблене.

Проте, у народі, є така приказка «ВМІЛИСТЕ ПРИГОТУВАТИ, ТА ВМІЛИ ПОДАТИ».
Отак і вийшло із цьогорічним звітом Дрогобицького міського голови Тараса Кучми. Обрані форма і спосіб, у який було організовано саму процедуру звітування ПОМНОЖИЛИ УСІ ДОБРІ ДОСЯГЕННЯ НА НУЛЬ (не мої слова, у когось прочитала).

1. Місцем для звітування було обрано сесійну залу Ратуші, яка вміщає від сили 300 осіб (і то, якщо битком набити стоячими).

Натомість можна було обрати відремонтований у минулому році Народний Дім (і показати, як одне із досягнень), або площу Ринок (Майдан Ринок). Адже, як написала Марія Кульчицька, Тараса Кучму саме з Майдану громада привела у Ратушу.
Обрання саме сесійної зали місцем для звіту, міський голова пояснив тим, що у сесійній залі є камери, завдяки яким усі бажаючі можуть переглянути звіт в он-лайн режимі (через інтернет).

Проте он-лайн трансляцію за сучасних можливостей може проводити кожен, хто має телефон та доступ до інтернету (навіть мобільного). Тобто такий звіт з он-лайн трансляцією міг бути так само проведений у будь-якій точці Дрогобича.

2. Часом для звітування було обраний позаробочий час, але будня. Це час, коли люди спішать додому, бо вдома чекають діти, чоловік, дружина. Потрібно готувати їсти, робити уроки, іншу домашню роботу.
Натомість таким часом можна було обрати обідню пору неділі.

3. Зі слів очевидців близько 17.00 у приміщення міської ради (Ратуші) організованою групою зайшло близько 25-30 молодиків. Дуже мене тішить така раптова активність молоді та зацікавлення звітом міського голови. Можливо молодь у нашому місті не така вже й пасивна )))
Частина таких молодиків залишилась на вулиці і розтягнулась маленькими групками навколо Ратуші.
Хто ці люди? Детальніше у відео за посиланням нижче.

4. Отож сесійна зала за 30 хвилин була наповненою вщент.
НА сайті міської ради (фото нижче) розміщено інформацію, що у залі було присутніх близько 250 осіб.
250 осіб – це у тому числі чиновники нашої Ратуші, запрошені чиновники з району та інших міст, поліція, журналісти, молодики (????) та декілька інших.

На відео, посилання на яке розміщено нижче, один молодий мешканець ображено обурюється, що прийшов послухати звіт, але у зал попасти не зміг, НЕ БУЛО МІСЦЯ.
Важливим моментом є те, що звіт міського голови Дрогобича викликав також неабияке зацікавлення у молодого покоління інших міст. Наприклад, Борислава (це теж є не відео).
Виглядає на те, що присутність на звіті деяких осіб саме Дрогобича була для них просто ЖИТТЄВОЮ НЕОБХІДНІСТЮ.

5. На сайті міської ради зазначено що он-лайн трансляцію переглянуло понад 1 000 (тисячу осіб). Як на мене, то це ЛИШЕ понад 1000. А це ЛИШЕ 10 % виборців Тараса Кучми. А що вже казати про інших мешканців.
Проте, сайт міської ради повідомив, що відео запису так і не буде. А ті, що не ввійшли у число 1250 – це не люди, не дрогобичани?
Це ж наскільки потрібно боятись людей, щоб НАВІТЬ боятись, що тебе дивитимуться і слухатимуть У ЗАПИСІ?

6. Сам звіт був перетворений на суцільне совітське вихваляння і поклоніння. Жодного ПОВАЖАЮЧОГО СЕБЕ громадського активіста у залі (журналісти не рахуються). ЖОДНОГО запитання не те, що із критикою, а навіть із зауваженням до роботи. Жодної САМОКРИТИКИ, чи бодай нятяку на те, що бодай не вдалось до кінця (не говорю про те, що не вдалось взагалі). ЖОДНОГО. Все супер! Все бомба! ВЄРНИМ ПУТЬОМ ІДЬОТЄ ТАВАРІЩІ!

УРАААААА!!!! МИ ЖИВЕМО В РАЮ!!!!! ВСІ В ДРОГОБИЧ!!!!! ТУТ РАЙ!!!!!
І це не дивно, що активісти ПРОСТО ДЕМОНСТРАТИВНО проігнорували оце збіговисько.
Адже описане вище і показане на відео свідчить по шалену зневагу до громади міським головою та величезний панічний страх перед людьми. Я не згідна із діями пані Ліди (киданням яєць). Але я також не згідна із приниженням людей Тарасом Кучмою та його людьми. Де гарантія, що інші активісти не були б так само «зупинені» на вході в Ратушу і не облиті зеленкою? А може з тих самих причин вони і не прийшли?
Такого жаху і такої бридоти справді не було за жодної влади у Дрогобичі.
Влада у Дрогобичі повністю ігнорує, ба, навіть зневажає громадський сектор, боїться людей.

Сьогодні я з кількома людьми дійшла до висновку, що будь-яка громадська робота у Дрогобичі, яка пов’язана із контролем влади та впливом на владу – це марна трата часу та сил. А свідчить про повну відсутність демократії у Дрогобичі. У місті потрохи встановлюється ДИКТАТУРА!!!

На думку багатьох, з ким я розмовляла сьогодні, залишається єдиний МИРНИЙ метод – СУДОВИЙ.

Оцінку звіту міського голови Тараса Кучми дав один із дрогобицьких Героїв, АТОвець, громадський активіст, дрогобичанин Іван Прим’як (див. на ФОТО до допису). Краще за нього сказати просто не зможу. Та й не маю права…

Але нічого дивного, що таке у нас є. Звідки взялась наша влада? Так. Ми її обрали. І обрали не лише ті, хто за неї голосував. Обрало ціле наше суспільство. Звідки вони взялись? З космосу прилетіли? Та ні. ВОНИ – це МИ. Вони – це обрані не звідкись, а обрані з поміж нас. Вони – це одні із нас. А це означає, що і ми такі ж.

Тому починати змінювати Дрогобич потрібно саме зі себе. Тоді й обрані з поміж змінених нас будуть також іншими.

Мені шалено тяжко, тошно, гидно й просто опускаються руки…
Але думаю, що вихід є. Просто ми (я) його ще не бачимо. Давайте проситимемо в Бога про оте світло для кожного із нас. Давайте до молитимемось одні за одних, за нашу громаду, за нашу владу, за наше місто. За кожного із нас заплачено ОДИНАКОВУ ЦІНУ. І я вірю, що кожен може змінитись, і кожен має шанс на ці зміни…
Скористаймося ним, допоки ще живі!…

Джерело: Facebook Олени Куртяк

Відео: Канал на youtube “Галицька варта”