вибори 2014 на дрогобиччиніСаме з такою метою команда Президента підготувала ряд стратегічних реформ

Петро Порошенко наголосив, що реформи мають бути системними, торкатися одразу всіх політичних, економічних та соціальних інституцій. Саме тому “Стратегія-2020” передбачає 60 реформ та спеціальних програм, запускати які треба майже одночасно, наголосив він.

“Тільки шляхом ефективного реформування ми зможемо вивести нашу країну з політичної та соціально-економічної кризи. Очевидно, що необхідно щось міняти. Та система, що діяла до тепер, показала свою неефективність та згубну дію як для держави загалом, так і для кожного громадянина зокрема”, – прокоментував представлені сьогодні реформи “Стратегія-2020” Михайло Коваль, який на майбутніх позачергових парламентських виборах представлятиме Блок Петра Порошенка від Дрогобицького району Львівщини. Оскільки, досягти основної мети – членства в ЄС – можна лише одним шляхом – шляхом сталого розвитку країни, безпеки держави, бізнесу та громадян, відповідальності і соціальної справедливості, то всі політичні сили повинні об’єднатись та діяти злагоджено і разом.

На думку М. Коваля активну участь у реформуванні країни має брати також і громадянське суспільство. “Водночас усі сторони повинні відчувати свою особисту та колективну відповідальність й діяти згідно закону. Тільки разом ми зможемо “витягнути” країну з кризи”, – наголосив політик.