вибори на дрогобиччиніКандидат від блоку Порошенка оплатить виготовлення проектної документації для житлового кварталу учасників АТО від Дрогобиччини

«В Україні настав той час, коли «народна люстрація» зараз працює набагато ефективніше, аніж будь-які ухвалені раніше закони. Саме тому, сьогодні кожен політик повинен вкрай відповідально віднестися до проблем громади, яку він представлятиме у владі. Порожні обіцянки і популізм відійшли на другий план – нині основним завданням кожного українця є збереження миру та захист тих, хто боронить нашу

батьківщину від ворожого наступу. Саме тому, команда Петра Порошенка, яку мені випала честь представляти на Дрогобиччині, ініціювала пришвидшення виділення земельних паїв для учасників АТО». Таку думку під час представлення власної передвиборчої програми висловив кандидат по 121 одномандатному виборчому округу від «Блоку Петра Порошенка» КОВАЛЬ Михайло.

За словами політика, аби військові та їх родини, що повертаються із зони АТО, отримали земельні ділянки під забудову, необхідно провезти проектно-кошторисну документацію. Однак зробити це бюджетним коштом практично неможливо – коштів на це у бюджетах не передбачено. Аби пришвидшити цей процес, КОВАЛЬ Михайло вирішив оплатити ці послуги. Тепер черга лише за депутатами, які на черговій сесії міської ради повинні ухвалити відповідні рішення про виділення землі під забудову для учасників АТО від Дрогобиччини.

Окрім цього, КОВАЛЬ Михайло окреслив стратегічне бачення вирішення проблем краю. Михайло Васильович, висунутий кандидатом від «Блоку Петра Порошенка», повідомив, що його передвиборна програма складається із двох частин – загальнодержавної та місцевої тематики і розроблена у контексті програми Президента України.

«Державі зараз терміново необхідно реформувати економіку за європейським прикладом, а також значно покращити умови ведення бізнесу, як основи для збільшення інвестицій та створення робочих місць», — зазначив політик.

Серед запропонованих тез – зменшення кількості і розміру податків, виведення капіталу із тіні й перекриття доступу олігархам до офшорних зон, куди вимиваються кошти з України.

Важливо, на думку представника Блоку Порошенка, створити привабливі умови для залучення іноземних інвестицій, а також зменшити рівень монополії компаній, які надають послуги на ринку постачання енергоносіїв.

Окреслив КОВАЛЬ Михайло й основні завдання на регіональному рівні. Серед пріоритетів — невідкладне забезпечення на постійній основі матеріальної, соціальної та суспільної підтримки сімей загиблих під час військовослужбовців АТО, забезпечення якісного водопостачання та екологічного водовідведення на Дрогобиччині, а також розвиток туристичного потенціалу краю.