повстала ІнгушетіяКремль готується до силового розгону в інгушському Магасі, де громадяни протестують проти передачі земель Інгушетії Чечні

З насторожуючим попередженням виступив місцевий

telegram-канал «Інгушетія 2018», передає ДНК. Багатотисячний мітинг в Інгушетії спалахнув на початку вересня, коли місцевий парламент погодився передати Чечні і її очільнику Рамзану Кадирову пристойний шматок земель республіки.

повстала Інгушетія

Десятки тисяч інгушів заполонили вулиці Магаса, вимагаючи скасування рішення і відставки глави Інгушетії Юнус-Бек Євкурова.

повстала Інгушетія

Розлючений чеченський лідер Кадиро вже погрожує протестуючим війною, обіцяючи розквитатися з ворогами. Однак мітинг це не зірвало. Примітно, що місцеві силовики поки стримують колег з інших регіонів мордора, яких пригнав Кремль для розгону мітингу. Терпіння путінського режиму вже на межі.

повстала Інгушетія

«Є точна інформація, що буде силовий розгін мітингу, додаткові сили підтягуються з інших регіонів!» — попередив ресурс. Він також зазначив, що учасники протесту відповіли Кремлю на це тим, що «готові померти, але не підуть». Більш того, вони ще й відмовилися від зустрічі з посланником з Московії.

Кремль не відмовився від планів силою розігнати десятки тисяч протестувальників. Розуміючи, що зіткнення інгушів з силовиками обернеться серйозним кровопролиттям, він відклав рішення на кілька днів. Так, повідомляється, що Москва пообіцяла «не перешкоджати проведенню мітингу до понеділка», 8 жовтня. Після цього вона почне діяти жорстко.

повстала Інгушетія

повстала Інгушетія

Важливо відзначити, що Магас оточений і заблокований путінської Росгвардією. Інтернет в місті відключений.