NewsOneБатько нардепа Євгенія Мураєва Володимир передав корпоративні права на телеканал NewsOne нардепу від «Опозиційного блоку», вихідцю з Львівщини Тарасу Козаку

Про це сам Євгеній Мураєв повідомив у «Facebook»,

передає ДНК.

«Сьогодні власником корпоративних прав телеканалу NewsOne став мій товариш і колега Тарас Козак. Бажаю йому і колективу успіху і зростання», – написав він.

Андрій Портнов залишається у керівництві каналу.

Як нагадує «Українська правда», у серпні екс-заступник голови адміністрації президента Віктора Януковича Андрій Портнов заявив, що отримав в управління телеканал NewsOne.

За словами Портнова, власник 100% статутного фонду компанії Володимир Мураєв (батько нардепа Євгена Мураєва – УП) передав йому телеканал в управління терміном на три роки.

Мураєв у свою чергу зазначив, що NewsOne переданий в управління Портнову з 3 вересня, і тепер він «буде здійснювати всю діяльність з управління і регулювання інформполітики».

Нагадаємо, 4 жовтня, Верховна рада України внесла на розгляд Ради нацбезпеки пропозиції щодо введення санкцій проти власників телеканалів «112» та «NewsOne». Якщо РНБО застосує санкції, то компаніям, які володіють каналами анулюють ліцензії, заблокують активи тощо.