Полонений мордоромПолонений мордором український моряк сміливо дивиться в очі окупанта і зрадник

Московія стала країною, яку не тільки потрібно боятися, але яка ще не гідна іншого ставлення до себе, крім презирства. А Україна і українці заслуговують на повагу. Підставою для

таких висновків послужило потужне фото, розміщене в Twitter блогером Каспер Привид, передає ДНК.

Полонений мордором

Полонений мордором

На фото співробітник ФСБ мордора в «суді» одягає наручники на полоненого українського моряка. Користувачі соцмережі в коментарях відзначали, як суттєво різняться ці дві людини. Українець дивиться на конвоїрів представника «братнього народу» сміливо, спокійно і з гідністю.

А ерефієць (швидше за все, — кримчанин-зрадник) сховав обличчя під Балаклавою. Українець же виглядає зовсім не як злочинець. Моряк розуміє, що зробив «злочин», який зробив йому і його товаришам честь: весь світ зрозумів, що Московія — країна-пірат, в порівнянні з якою горезвісна Сомалі — немовля.

Ерефія — країна-пірат, що має армію, військово-морський флот і, головне, — ядерну зброю. Тобто — найнебезпечніший пірат в світі. І навіть самі нетямущі зрозуміли це після інциденту в Чорному морі, коли мокшанські кораблі, порушивши всі норми міжнародного права і договорів про судноплавство, обстріляли і захопили в нейтральних водах українські катери і буксир, українських військових.

Тому-то моряк-українець дивиться на конвойного без почуття провини, розуміючи, що злочинець у даному випадку — цей співробітник ФСБ і всі його кримські колеги, є окупантами. Злочинець — армія і флот мордора. Злочинці в кінці кінців ті, хто сидять в кремлівських кабінетах. І наручників на них немає поки що. І перед судом вони поки не постали. Але постануть невідворотно. Постануть за Крим, за Донбас, за обстріл і захоплення українських суден. І ще за безліч злочинів, скоєних дикарями по всьому світу.