Попри дозві у Дрогобичі ринки не відкриватимутьПопри дозвіл Міністерства охорони здоров’я, у Дрогобичі продовольчі ринки працювати не будуть

«У місті працює достатня кількість продуктових магазинів та супермаркетів, нестачі у будь-яких продуктах харчування

немає. Тому ми не будемо ризикувати життям і здоров`ям дрогобичан допоки в країні не покращиться епідеміологічна ситуація з коронавірусом. Ми бачимо, як люди зневажливо ставляться до правил карантину. Відкрити ринок – це означає забезпечити місце масового скупчення людей. Більше того, норми, які передбачено для роботи ринків у режимі карантину, на разі виконати неможливо.

Дякувати Богу, три дні поспіль на теренах Дрогобича та району випадків госпіталізації громадян з підозрою на коронавірус не зафіксовано. Дякую всім, хто з розумінням ставиться до ситуації, дбає про здоров’я не лише своє, а й рідних та близьких і сьогодні залишається вдома. Ще раз наголошую, якщо ми хочемо побороти коронавірус, кожен повинен дотримуватися строгих правил карантину. Особливо це стосується тих, хто прибув з-за кордону. Якщо ми дамо слабинку, то з таким «карантином», як дехто вважає його канікулами, ми можемо зайти й у осінньо-зимовий період.

Читайте також: В Україні дозволили відкрити продуктові ринки

Прошу всіх з розумінням поставитись до ситуації. Залишайтеся вдома!», – зазначає міський голова Дрогобича Тарас Кучма.

Відкривати ринки не планують і у інших містах Дрогобиччини. Під час засідання Міжрегіонального штабу з протидії коронавірусу на Дрогобиччині 31 березня таку позицію підтримали і керівництво міст Стебника, Борислава та Трускавця. Більше того, така ж позиція і у міських очільників багатьох великих міст України, зокрема й Києва.