кошти ЄСТрускавець та польське місто Горинець-Здруй підписали договір про партнерство в програмі транскордонної співпраці Польща-Білорусь-Україна з проектом реконструкції парку

Як повідомили у Трускавецькій міській раді, у Трускавець, з робочим візитом відвідали керівники польської гміни Горинець-Здруй.

Очолював делегацію війт Роберт Серкіс, метою приїзду якої було запропонувати міському голові Трускавця Андрієві Кульчинському співпрацю у програмі транскордонної співпраці Польща-Білорусь-Україна. Оскільки місто Трускавець вже давно заявило про пошук партнерів для цієї програми.

Гості розповіли, що також мають на меті розробити проект реконструкції парку.

У результаті перемовин сторони підписали договір про партнерську співпрацю в економічній, науково-технічній і культурно-гуманітарній сферах між гміною Горинець-Здруй (Польща) та містом Трускавець (Україна).

Як розповіла Наталія Скибак, начальник управління розвитку міста, гміна Горинець-Здруй у першому етапі 2007-2017 працювала з Моршином. «Не знаю, чому не продовжують роботу далі, можливо, друга сторона більше не потребує реконструкції парку, а, можливо, відсутній конструктивний діалог. Тепер Горинець-Здруй хоче завершити свій парк в парі з Трускавцем. Ми погодились на співпрацю, адже для нас мова йде про проект реконструкції курортного парку, який вимагає чималих коштів. А програма транскордонної співпраці Польща-Білорусь-Україна такі проекти фінансує», – розповіла Наталія Скибак.

Нагадаємо, Горинець-Здруй – це сільська гміна, побратим Трускавця. Також курорт, багатий на сульфідні води з високим вмістом мікроелементів, а також грязі з покладу Подемщина. За територією менший від Трускавця.