ВМФ СШАВ Мережі з’явилося вражаюче відео авіаносної ударної групи ВМФ США, яка йде на Близький Схід

Відразу після хіматаки Думи США направили на Близький Схід ударне авіаносне угруповання ВМС для стримування

агресії диктатора Асада і його союзників — мордора та Ірану передає ДНК.

У Мережі вже з’явилися видовищні кадри з американської АУГ, що відправилось карати агресорів за Думу. Про відправку до берегів Сирії американського флоту стало відомо 10 квітня, через кілька днів після хіматаки останнього оплоту антиасадівської коаліції в Східній Гуті — міста Думи.

АУГ, що складається з 8 кораблів, очолив знаменитий американський авіаносець Harry Truman, що несе близько 90 винищувачів і інших повітряних суден. Його супроводжують ракетний крейсер Normandy, а також ракетні есмінці Arleigh Burke, Bulkily, Forrest Sherman і Farragut.

Варто зазначити, що до групи незабаром приєднаються німецький крейсер Hessen і кілька американських есмінців Jason Dunham і The Sullivans. Точний пункт призначення угруповання невідомий. Пентагон зберігає з цього приводу загадкове мовчання. Є припущення, що направляється вона в Перську затоку і буде там вже на початку травня.

Ескалація конфлікту в Сирії трапилася після того, як ерефійсько-сирійські війська застосували хлор проти жителів Думи. США пообіцяли помститися за загибель 150 мирних сирійців. Швидше за все, сили Асада і його союзників будуть піддані ракетним ударам. Вони вже ховають техніку.