ринок у ДрогобичіСьогодні, 24 березня, до Ратуші у численному складі завітали підприємці з центральної частини ринку

Головним приводом візиту до влади стало збурення торговців спробою адміністрації ринку збільшити орендну плату за торгові місця.

Перед емоційною аудиторією, у вщерть заповненій мармуровій залі спочатку взяв слово директор КП «Дрогобицький ринок» Володимир Білоган. Зміну цінової політики щодо оренди він мотивував потребою розвивати комунальне підприємство. Відтак, було зазначено, що вердикт у доцільності збільшення плати винесе спеціально створена комісія, яка ретельно проаналізує пропоновані адміністрацією розрахунки. Володимир Білоган закликав підприємців не піддаватися коливанням, які зумисне запускає попереднє керівництво ринку.

Переконувати торговців у найкращих намірах влади, бажання якої зводиться лише до впорядкування хаосу в торгівлі на ринку, взявся секретар міської ради Олег Хрущ. Посадовець апелював до далекоглядних планів, відповідно до яких місто має змінитися, і ці зміни влада власне розпочинає з обличчя Дрогобича — центральної частини. Олег Хрущ також згадав недоброзичливців, які накручують підприємців на протистояння із владою. Натомість він запевнив, що влада абсолютно не протиставляє себе торговцям, а є на їхньому боці.

Обіцянку жорстко проаналізувати розрахунки відповідно до яких має змінитися орендна плата, дав міський голова Тарас Кучми. Він також закликав підприємців до конструктивного спілкування і розуміння.

«Ми будемо стояти за кожним підприємцем, бо не можемо відрізати гілку на якій сидимо», — сказав Тарас Кучма.

Градус напруження поволі почав спадати і підприємці стали покидати залу. Частина з них підійшла до трибуни і продовжила розмову з міським головою Тарасом Кучмою та секретарем міської ради Олегом Хрущем вже у виваженому беземоційному тоні.

Джерело: drohobych-rada.gov.ua