дороги у ДрогобичіНа завершення каденції Львівської обласної ради шостого скликання Дрогобиччина отримала кошти на розвиток інфраструктури

Він наполіг на виділенні 250 тис грн. на реконструкцію системи опалення Лішнянського навчально-виховного комплексу та 426 тис грн. на прокладання водогону у Раневичах. І його колеги під час останнього сесійного засідання підтримали ці пропозиції.

А 5 листопада під головуванням Михайла Задорожного відбулося останнє засідання постійної комісії з питань промисловості, ЖКГ, транспорту і зв’язку Львівської обласної ради. Розглядалося питання розподілу додаткових коштів на ремонт доріг Львівщини. Представник Служби автомобільних доріг, а також заступник голови ЛОДА Ірина Гримак не внесли Дрогобицький район до відповідного переліку. Проте Михайло Задорожний таки зумів переконати членів комісії, щоб скерувати 3 млн грн. на ремонт дороги «Дрогобич – Довголука» через село Уличне.

Зробити це було непросто, але народному обранцю допомогли активісти села, які приїхали до Львова відстоювати інтереси свого населеного пункту.

У коментарі «Галицькій Зорі» М.Задорожний зазначив: «Вибити» кошти на продовження ремонту дороги в Уличному для мене було особливо важливим, адже таким чином я прагнув подякувати виборцям за підтримку: 25 жовтня за мене проголосувало майже 75% мешканців села, які взяли участь у виборах. Тепер активу села слід «тиснути» на підрядника, щоби той освоїв кошти максимально швидко – доки дозволяє погода».
Нагадаємо, у 2014-15 рр. на ремонт дороги «Дрогобич – Довголука» (через Доброгостів та Уличне) було скеровано 11 млн 325 тис грн. Тепер до цієї суми вдалося додати ще 3 млн грн.

Ярослав ГРИЦИК