гори ДрогобиччиниПорода, якою ми заліснили плантації, є інтродуцентом і культивується на місцевих теренах з початку 20-го століття

Позавчора в мальовничому куточку Дрогобиччини, в селі Сторона, лісівники Дрогобицького ДЛГП «Галсільліс» разом із педколективом Підбузької СШ та керівництвом тутешньої селищної ради засадили плантації так званої псевдотсуги чи Дугласії (рід хвойних дерев родини соснових)

— Порода, якою ми заліснили плантації, є інтродуцентом і культивується на місцевих теренах з початку 20-го століття — розповідає директор ДЛГП «Галсільліс» Богдан ЗАХАРКО.

– Вона швидкоростуча і з промислової точки зору є надзвичайно цінною деревиною.
Після посадки учасники благородної акції, яка в «Галсільлісі» вже стала традицією, прийняли рішення щодо створення на базі Підбузької СШ шкільного підприємства – з метою прищеплення підростаючим поколінням любові до рідної матінки Природи.

До речі, на цьогорічних місцевих виборах Богдан Захарко, перемігши конкурентів, став депутатом Дрогобицької районної ради. Вітаємо мудру громаду, яка проголосувала за пана Богдана, з правильним вибором!

Андрій БІЛЕЦЬКИЙ