Під Шумами на розтяжці підірвалися двоє військовихОбидва поранені доставлені до лікарні міста Торецьк, їхній стан – стабільний, задовільний

Поблизу населеного пункту Шуми, внаслідок вибуху гранати типу РГД-5, встановленої, імовірно, у вигляді розтяжки,

поранено двох військовослужбовців — полковника ЗСУ та прессекретар однієї з бригад.

Про це повідомляє пресцентр штабу ООС.

«Сьогодні, 15 вересня, близько 11.40 в районі населеного пункту Шуми Донецької області внаслідок вибуху гранати типу РГД-5, встановленої, імовірно, у вигляді розтяжки, отримали поранення двоє військовослужбовців — полковник О.Апполонов та прессекретар однієї з бригад В.Залевський. Обидва поранені доставлені до лікарні міста Торецьк, їхній стан – стабільний, задовільний», — йдеться у повідомленні.

Як зазначається, Апполонов та Залевський перебували в цьому районі з метою стандартної перевірки ситуації.

«Триває повне розслідування цієї події та усіх її обставин. За інформацією, якою володіємо станом на цю хвилину, немає підтверджень того, що цей інцидент був не випадковим», — вказали у штабі.

«Уся інформація була доведена до відома Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в повному обсязі. До речі, тому настільки важливим є питання тотального розмінування, яке саме Україна постійно піднімає в рамках і Мінського, і Нормандського форматів», — зауважили у пресцентрі ООС.