футбол у ДрогобичіУ неділю у Дрогобичі відбудеться перший домашній матч МФК «Галичина» проти «Вікторії» (Трускавець)

15 квітня муніципальна футбольна команда Дрогобича «Галичина» провела перший офіційний матч у Першій лізі

чемпіонату Львівщини. Дрогобичани на виїзді зустрічались з командою «ГалКатЗубр» (Пустомитівський район), у результаті якого юнацький склад отримав перемогу з рахунком 2:1, а у матчі основних складів дрогобицькі футболісти впевнено вибороли перемогу. У підсумку 5:0 на користь дрогобицької «Галичини».

Вже у цю неділю, 22 квітня, відбудеться матч МФК «Галичина» проти ФК «Вікторія» (Трускавець) на стадіоні «Каменяр» (ЗОШ №8, вул. Стрийська).

Цей поєдинок стане першим домашнім матчем для «галичан» на дрогобицькому газоні, як на домашньому.

Початок: юнаки — о 14:00, дорослі — о 16:00.

Запрошуємо дрогобичан, гостей міста, вболівальників та всіх охочих у неділю на перший домашній матч МФК «Галичина».

Нагадаємо, сезон 2017 року став першим для гравців МФК «Галичина» після тривалої семирічної перерви, адже сезон 2009 року через нестачу коштів був останнім, у якому брала участь МФК «Галичина». У 2017 р. зусиллями уболівальників, депутатського корпусу та керівництва міста було відновлено команду, яка одразу взяла участь у другій лізі чемпіонату області. Перший матч після семирічної перерви «Галичина» зіграла 13 травня 2017 р. у Дрогобичі проти команди «Верес» (Великий Любінь). Тепер дрогобицька «Галичина» впевнено продовжує свою діяльність.

Джерело: drohobych-rada.gov.ua