вшанування у Дрогобичі18-20 лютого у Дрогобичі сотні небайдужих містян зберуться на площі Ринок, щоб розділити біль втрати та вшанувати пам’ять Героїв Небесної Сотні

Ініціаторами акції є ГО «Дрогобицький майдан», МГО «Український молодіжний прорив», НСОУ «Пласт», Автомайдан спільно з автоклубом «Empire», а також за участю відділів і управлінь Дрогобицької міської ради, церкви.

Саме в ці дні минулого року на Євромайдані у Києві полягло найбільше Героїв. Тих, хто згуртували націю. Тих, хто були відважними, безстрашними, прагнули змін, вірили в майбутнє. Тих, хто назавжди залишаться в наших серцях. Тих, хто поклав своє життя на вівтар свободи і справедливості задля кращого життя наступних поколінь. Відтак, активісти Дрогобича запрошують усіх долучитися до вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Програма відзначення першої річниці подій на Майдані

18 лютого

10:00 год. — Позачергова сесія Дрогобицької міської ради. Перегляд відео-роликів про події на Майдані. Покладання квітів та свічок до портретів героїв Небесної сотні.

12:00 год. — Акція «Зупинись — вшануй героїв Небесної сотні». Прохання до усіх водіїв транспортних засобів зупинитися, рівно на хвилину, і вшанувати звучанням сигналу пам’ять героїв Небесної сотні.

12:00 год. — Виїзд у Сколе на могилу героя О. Ушневича. Відправлення від Катедрального Собору Пресвятої Трійці, за власний кошт бажаючих.

17:00 год. — Автопробіг вулицями міста від «АвтоМайдану»

19 лютого

10:00 год. — Проведення літургій за героями Небесної сотні у храмах міста.

12:00 год. (час уточнюється) — Виїзд у Летню на могилу героя Б. Вайди. Відправлення від Катедрального Собору Пресвятої Трійці, за власний кошт бажаючих.

20 лютого

10:00-18:00 год. — Акція «Принеси лампадку». Збір лампадок волонтерами на площі Ринок.

12:00 год. — Виїзд у Вороблевичі на могилу героя Й. Шилінга. Відправлення від Катедрального Собору Пресвятої Трійці, за власний кошт бажаючих.

16:00 год. — Показ благодійної вистави «Нескорима» у музично-драматичному театрі ім. Ю. Дрогобича.

18:00 год. — Відправлення панахиди на площі Ринок за невинно убієнними новітніми героями. Вимощення лампадок.

Звертаємось з проханням:

— до водіїв громадського транспорту, протягом 18-20 лютого у автобусах та маршрутках транслювати музику, яка звучала на Майдані у Києві та містах;

— до керівників установ та підприємців, встановити на будівлях прапори з символічними чорними стрічами.

За інформацією Відділу забезпечення діяльності виконкому