Темпи захворюваності на ковідну недугу в місті та регіоні продовжують не збавляти темп

Таку інформацію 7 лютого на щотижневій нараді озвучив керівник відділу охорони здоров’я ДМР Володимир Чуба, передає ДНК. За його словами, за тиждень що минув, в регіоні на COVID занедужало 988 осіб, що вдвічі більше, ніж за аналогічний період позаминулого тижня.

Що стосується Дрогобича – то у місті Котермака за останні 7 днів ковідну недугу діагностували у 361 особи, що на 41 недужого більше. У Стебнику COVID підтвердили у 98 людей, що на 36 осіб більше, ніж за аналогічний період минулого тижня. В Трускавці кількість недужих становить – 42 особи, що на 7 більше в порівнянні з позаминулим тижнем. У Бориславі та Східниці – 263 осіб занедужало, що на 131 людину більше, у регіоні за тиждень, що минув – 224 хворих, це на 10 осіб більше, ніж позаминулого тижня.

Станом на ранок 7 лютого, у Стебницькій міській лікарні у стаціонарі перебуває 149 пацієнтів, із яких – 16 в реанімації, а 3 – під’єднані до апаратів ШВЛ. Із загальної кількості усіх недужих, яких шпиталізовують в інфекційний відділ лікарні із 10 вересня лиш 9% пацієнтів – мали вакцинацію.

Також за словами головного медика Дрогобича, Стебницька лікарня в повному обсязі забезпечене киснем, проблем із його доставкою немає.

Додамо, за минулу добу COVID діагностували у 62 осіб із Дрогобича та Стебника, в Бориславі виявлено – 70 недужих, у Трускавці – 2. В Стебницьку міську лікарню шпиталізовано 6 осіб, виписано 4, померло – 2.