житло сиротамМинулого року рішеннями виконавчого комітету Бориславської міської ради було виділено кошти на придбання чотирьох квартир для осіб із числа дітей-сиріт

Вручення ключів та будинкових книг від помешкання

відбулося напередодні нового року і стало чудовим подарунком для молодих бориславчан, передає ДНК з посиланням на офіційний сайт Бориславської міської ради.

Нагадаємо, що чотири квартири отримало п’ятеро дітей-сиріт, двоє із яких є братом і сестрою, тож для них було придбано одну двокімнатну квартиру, а іншим — однокімнатні. Житло було придбане відповідно до Порядку та умов надання у 2018 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт та осіб з їх числа.

Отож, 29 грудня, у кабінеті заступника міського голови Роксоляни Гарасимів у дружній та теплій атмосфері відбулася зустріч щасливих власників житла із подальшою урочистою передачею документів та ключів.

Роксоляна Всеволодівна щиро привітала присутніх із такою подією і побажала їм успіхів, а також висловила надію на те, що власне житло стане міцною запорукою стабільності та додасть відчуття спокою.

Юні бориславці були дуже вдячні владі міста та усім, хто посприяв у отриманні житла, адже подібна підтримка є дуже важливою на початку шляху у самостійне доросле життя.