вибори у ДрогобичіЗараз, у момент передвиборчої агітації, важливо говорити мовою доказів. І часто дуже шкода спостерігати, як рейтингові партії на місцях дурять виборців

Про що йде мова?

Переглянувши списки кандидатів у депутати Дрогобицької міської ради, в очі кидаються різні прізвища, на жаль, сумнозвісних людей. Одним із них і є «перший кандидат» у виборчому списку дрогобицької «Самопомочі» Сергій Оленич. Так хто ж він?

У біографії, оприлюдненій на офіційному сайті Самопомочі, Сергій Оленич виглядає молодим, ініціативним і доволі досвідченим на свій вік кандидатом. Та не згадано про один цікавий факт з його життя: у 2004 р. Сергій Оленич активно агітував молодь голосувати за «Партію Регіонів». Будучи в той момент студентським ректором, теперішній кандидат від «Самопомочі» очолював у Дрогобичі «Молоді регіони», проводив зустрічі регіоналів з молоддю, закликав голосувати за «лєгітімного» Януковича.

Потім Оленич опинився у «Фронті змін», а тепер — у «Самопомочі». І вимоги «Самопомочі» до кандидатів опинилися поза врахуванням (цікаво, все вирішили гроші чи приховання фактів?).

На даний момент Сергій Оленич є кандидатом у депутати Дрогобицької міської ради, а також Львівської обласної ради. Та як виборці зможуть довіряти такому хамелеону, залишається питанням риторичним.