вибори у ДрогобичіЗараз, у момент передвиборчої агітації, важливо говорити мовою доказів. І часто дуже шкода спостерігати, як рейтингові партії на місцях дурять виборців

Про що йде мова?

Переглянувши списки кандидатів у депутати Дрогобицької міської ради, в очі кидаються різні прізвища, на жаль, сумнозвісних людей. Одним із них і є “перший кандидат” у виборчому списку дрогобицької “Самопомочі” Сергій Оленич. Так хто ж він?

У біографії, оприлюдненій на офіційному сайті Самопомочі, Сергій Оленич виглядає молодим, ініціативним і доволі досвідченим на свій вік кандидатом. Та не згадано про один цікавий факт з його життя: у 2004 р. Сергій Оленич активно агітував молодь голосувати за “Партію Регіонів”. Будучи в той момент студентським ректором, теперішній кандидат від “Самопомочі” очолював у Дрогобичі “Молоді регіони”, проводив зустрічі регіоналів з молоддю, закликав голосувати за “лєгітімного” Януковича.

Потім Оленич опинився у “Фронті змін”, а тепер – у “Самопомочі”. І вимоги “Самопомочі” до кандидатів опинилися поза врахуванням (цікаво, все вирішили гроші чи приховання фактів?).

На даний момент Сергій Оленич є кандидатом у депутати Дрогобицької міської ради, а також Львівської обласної ради. Та як виборці зможуть довіряти такому хамелеону, залишається питанням риторичним.