Народний контрольЗі списком тих, хто боротиметься за депутатський мандат під час місцевих виборів-2015, визначився «Народний контроль»

У дрогобицькому осередку “НК” розповіли про те, з ким йдуть змінювати місто і країну.

Отож, кандидат посаду міського голови і №1 у списку – начальник медслужби батальйону ім.генерала Кульчицького, лікар-реаніматолог, дрогобичанин Тарас Кучма.

В списку партії також прізвища лідера МГО «Український молодіжний прорив» Олега Дукаса, бійця легендарного “Айдару” Ореста Каракевича, громадського діяча Сергія Юзефіва, волонтера Ростислава Божика, підприємця Руслана Мацигіна, вчителя Ірини Попик, п-ця Л.Чайківської, п-ця Ростислава Кучинського, члена виконавчого комітету Юрія Кушлика та ін..

До районної ради йтимуть боєць батальйону Кульчицького Дмитро Куцій, громадський діяч Руслан Цеслів та ін.

До обласної ради делеговані боєць батальйону Кульчицького Василь Масний, підприємець Олег Нестор, іконописець, реставратор, волонтер Лев Скоп.

«В нашій команді об’єдналися майданівські волонтери, військові, громадські активісти, які хочуть не косметично, а реально знищити систему, що паразитує на тілі України. Повірте, найбільше наших бід – через тотальну корупцію. Якби не вона – то і дороги були б рівними, і школи та лікарні забезпеченими, і підприємцям було б легше працювати, і робочих місць було б більше, а доходи дрогобичан – були б гідними. Лише переламавши систему, унеможлививши практику відкатів у радах всіх рівнів, ми зможемо цього досягнути. Для того і йдемо – щоб зробити все, що в наших силах, аби революція Гідності не була даремною.

Україна – переможе! Віримо. Знаємо. Зможемо», – наголосив у коментарі Тарас Кучма.