що чекає РосіюРосія щосили прагне позиціонувати себе як супердержава, яка легко може поневолювати інші народи і, взагалі, вершити долю цілого світу

У той же час незаперечні факти свідчать про те, що незабаром вона розвалиться як картковий будиночок, ставши жертвою власної агресивної політики та імперських замашок.

Парад в Москві – суцільна показухає

За аналогією з «потьомкінськими» селами, наспіх споруджуються з картону до приїзду імператриці Катерини ІІ, сьогоднішні російські власті хотіли показати всім і, в першу чергу, собі всю свою «силу і міць» за рахунок вдаваного подання на честь святкування 9 Травня. Але марно – на параді була присутня справжня військова техніка, а лише зразки для демонстрації, які не витримають випробування справжнім боєм.

Найцікавіше, що в основі хваленої нової моделі танка «Армада», яка повинна була стати «родзинкою» свята, лежать розробки ще… 1990-х років. Так що, виявляється, не так сильна і розвинена Росія, як вона хоче продемонструвати.

Але найбільш показовою стала відсутність усіх європейських лідерів і перших осіб більшості держав, яких Путін вважає своїми союзниками. Тут, як кажуть, без коментарів.

Останні конвульсії Росії?

Чимало експертів прогнозує, що після святкування 70-річчя Дня Перемоги Путін відновить атаки на Донбас. Але багато з них упевнені, що ці бої стануть останніми спробами Кремля захопити українські території. Причина банальна – за період військових дій на сході України російські окупанти втратили приблизно 50% танків, понад 60% іншої військової техніки і понад 12 тисяч військовослужбовців. До того ж українські розвідники знешкодили понад 3000 шпигунів, яких роками виховувало російське ФСБ і ГРУ.

Такі втрати не можуть пройти безслідно, тому новий наступ Путіна і його команди завершиться безславним кінцем його кровожерливих планів, якщо українці вистоять і дадуть гідну відсіч російським бандитам.

А що, якщо Путін не зупиниться?

В такому разі втрати Росії будуть тільки посилюватися. Це загрожує новими санкціями, які вже сьогодні серйозно підірвали економіку Російської Федерації. А якщо ще враховувати необхідність постійних капіталовкладень, яких вимагає війна, то можна прийти до висновку, що російське держава не витримає таких непомірних випробувань і впаде раніше, ніж це можуть спрогнозувати сьогодні політологи, економісти та політичні експерти.