У розквіті весни згасають молоді життя у пеклі кровопролитної російсько-української війни

Чергова трагічна звістка у Бориславській громаді. Після довгих пошуків безвісти зниклого Захисника Куриляка Миколи Юрійовича підтвердилася інформація про його загибель, повідомляє DROBRO.

Куриляк Микола Юрійович, 1989 року народження, мешканець Борислава, навчався з ЗЗСО №1 та в Бориславському професійному ліцеї. Загинув Герой ще 23 березня 2022 року у м. Попасна Луганської області внаслідок бойового зіткнення та масового артилерійського обстрілу. Досі вважався безвісти зниклим. До останнього сім’я Героя надіялася почути слова, про те, що син, чоловік та батько трьох діточок живий.

Завтра, 16 травня, Героя привезуть у рідне місто. Орієнтовно о 12:30 на Перехресті Героїв зустрічатимемо домовину з тілом загиблого Миколи Куриляка. Траурна колона рухатиметься до Богослужбової каплиці на вул. Коваліва.

Одразу ж після зустрічі відбудеться парастас та похорон. Поховають Захисника на Алеї Героїв на міському цвинтарі у с. Попелі. До кладовища колона рухатиметься через вулиці В. Великого, Героїв ОУН-УПА, Грушевського, Шкільна, Карпатська Брама, Шевченка, Міцкевича, Петлюри і Франка.

Розділяємо біль гіркої втрати й сумуємо разом з мамою, дружиною, донечкою та двома синочками. Складаємо щирі співчуття всім близьким!