буревійПівсотні поривів електромережі, повалені дерева та пошкоджені дахи

Усі необхідні служби міста Львова з 7 год ранку залучені до ліквідації наслідків нічного шквального вітру.

Про це інформує прес-служба ЛМР із посиланням на заступника міського голови з питань житлово-комунального господарства Сергія Бабака, передає ДНК.

По місту є кілька випадків падіння дерев, пошкодження ліній електропередач, також вітром зірвано дах і пошкоджено автомобіль на вул. Рибній. Тимчасово не курсує тролейбус № 12. По усіх об’єктах працюють бригади з ліквідації наслідків негоди. Мешканців просять повідомляти «Гарячу лінію міста» про випадки падіння дерев, опор чи інші пошкодження.

буревій

«На вул. Рибній, 3−5 зірвало дах, пошкодило машину. Жертв нема, комунальники працюють, шукають спосіб, щоб накрити будинок на випадок дощу. Кошторисники будуть працювати, щоб сформувати бюджет, щоб винести на комісію з питань надзвичайних ситуацій на виділення коштів на ремонт даху», – зазначив Сергій Бабак.

буревій

На вул. Сяйво-Широка впало велике дерево, пошкоджено опору і контактні мережі, також на вул. Широкій ще є обриви по трасі контактної мережі. Бригади працюють, орієнтовно до 13.00 год розраховують відновити електропостачання та рух тролейбуса № 12.

На вул. Богданівській впало дерево — його прибирають. На вул. Сушка також прибирають дерево, яке впало.

По «Львівсвітло» є більше 50 поривів, бригади працюють.

Є пошкодження світлофорів, переважно, це знеструмлення.

Шевченківський, Сихівський і Франківський райони наразі без пошкоджень.

Комунальники з 7 год ранку працюють, обстежують. Якщо люди бачать, що десь впало дерево, опора чи щось пошкоджене, просять інформувати на «Гарячу лінію міста», щоб комунальні служби могли оперативно реагувати.

«Всі служби залучені до роботи з ліквідації наслідків нічного буревію», — розповів Сергій Бабак, заступник міського голови з питань житлово-комунального господарства.

Вітром пошкоджено рекламний щит на Сихові біля ТЦ «Іскра». Комунальні служби повідомлені, згодом ліквідують наслідки.