Нафтовики БориславаВчора працівники НГВУ «Бориславнафтогаз» та центральної бази виробничого обслуговування заблокували дорогу на Східницю

Упродовж години люди безперервно ходили по пішохідному переході по вул. Т. Шевченка навпроти будівлі міської ради, з обох боків якого назбиралася вервиця автомобілів, що не могли проїхати ні до Східниці, ані у зворотньому напрямку.

Треба відзначити, що для більшості місцевих водіїв блокування дороги суттєвих незручностей не створило, оскільки до Східниці можна було проїхати об’їзною дорогою по вул. Транспортній чи на гірший випадок через вул. Потік.

За висловом голови профспілкового комітету нафтогазовидобувного управління Михайла Драбчука, мирна попереджувальна акція із блокуванням дороги аж ніяк не була спрямована на те, щоб створити мешканцям та гостям Борислава додаткові проблеми. Метою акції громадської непокори нафтовиків стала необхідність привернути увагу широких кіл громадськості міста та регіону до проблем, які сьогодні переживає бориславське НГВУ, як одне із найстаріших нафтовидобувних підприємств України, що входять у виробничу структуру ПАТ «Укрнафта».

Петро МАГУР

Більше читайте у нашій газеті “Нафтовик Борислава” № 48 від 21 червня 2017 року.