Нацгвардія приступила до охорони громадського порядку у ДрогобичіНа своє перше патрулювання у місті Дрогобичі вийшли військовослужбовці патрульної роти 2 Галицької бригади Національної гвардії України

Нацгвардійці будуть охороняти громадський порядок у

складі самостійних піших патрулів з 18 до 24 години. Як зазначив начальник Дрогобицького відділку поліції полковник Іван Малиш, місто потребує додаткових правоохоронців, аби стабілізувати безпеку на вулицях міста.

«В першу чергу ми дбаємо про безпеку наших громадян, — коментує Іван Малиш, — вулицями Дрогобича повинні ходити нацгвардійці, які мають довіру мешканців. Ми покладаємо на них великі сподівання, особливо у питаннях профілактики правопорушень. За перше патрулювання до них не було жодних зауважень. Знаємо, що вони сумлінно віднеслись до своїх обов’язків».

Наразі військовослужбовці задіяні для забезпечення безпеки громадян у період виборчого процесу.

Довідково. Робота на відновленням підрозділу розпочалась у 2018 році. У 2019 році розпочався набір до патрульної роти. В подальшому військовослужбовці будуть виконувати завдання по охороні громадського порядку не лише в Дрогобичі, а й в Стебнику, Трускавці та Бориславі.

Аліна Новікова