Ярослав ДубневичНаціональне антикорупційне бюро підготувало депутату Верховної Ради Ярославу Дубневичу від Блоку Петра Порошенко повідомлення про підозру в корупції

Про це повідомляють «Українські новини», посилаючись на джерело в НАБУ,

передає ДНК.

«Підозра підготовлена», – сказав співрозмовник інформагентства.

За його словами, вона стосується корупції при закупівлі «Укрзалізницею» товарів і послуг у ТОВ «Корпорація КРТ», бенефіціарами якої є брати Ярослав і Богдан Дубневичі.

Джерело повідомило, що підозра стосується кількох корупційних епізодів.

Також «Українські новини» інформують з посиланням на джерело в Генеральній прокуратурі, що спеціалізований антикорупційний прокуратур Назар Холодницький передав генеральному прокурору Юрію Луценку подання про зняття недоторканності з Ярослава Дубневича для внесення в парламент.

За словами інформатора, подання про зняття недоторканності було передано Луценку в суботу, 29 грудня. САП сподівається, що подання буде розглянуто в парламенті на черговій сесії 15 січня.

Справа щодо Дубневича стосується розкрадання газу на 1,4 млрд гривень на належних йому і його братові підприємствах «Енергія-Новояворівськ» та «Енергія – Новий Розділ».

Нагадаємо, детективи НАБУ розкрили велику корупційну схему у сфері енергетики, розкрадання газу в НАК «Нафтогаз України» на 1,4 млрд гривень на Новояворівській та Новороздільській ТЕЦ. Кінцевими бенефіціарами цих компаній є народні депутати від БПП брати Ярослав і Богдан Дубневичі.