У понеділок, 8 травня, під час щотижневої наради у міській раді керівник Департаменту міського господарства Ростислав Пошивак поінформував про хід ремонтних робіт на вулицях Дрогобича та Стебника.

За словами посадовця, проведено низку поточних робіт на вулицях Дрогобича та у центральній частині міста, передає ДНК. Зокрема поточним ремонтом охоплено вулиці Лесі Українки, частково Стрийську у Дрогобичі. У Стебнику – вулиці Грушевського, Бандери, згодом планують відремонтувати – Куліша, Січових Стрільців.

Департаментом міського господарства оголошено процедури тендерних закупівель на капітальний ремонт дороги по вулиці Тураша, ремонт внутрішньоквартальної дороги на вулиці Самбірській у Дрогобичі та поточний ремонт вулиці Стуса у Стебнику.

Більше ФОТО в нашому ТК DroBro7/24 (Підписуйтесь на наш Телеграм канал і не пропустите нічого цікавого)

Паралельно ведуться роботи з ремонту тротуарів. У Дрогобичі на вулиці Сагайдачного тротуари продовжують замощувати бруківкою. На вулиці Пилипа Орлика планують розпочати ремонт тротуару на ділянці від перехрестя з вулицями Грушевського до вулиці Кн. Ольги. У Стебнику – на вулиці Грушевського.

Також невдовзі стартують роботи з облаштування пішохідної доріжки від ринку «Матадор» до церкви Воскресіння Христового на вулиці Самбірській.

Також тривають роботи з поновлення та нанесення дорожньої розмітки та пішохідних переходів.