Відповідне рішення ухвалено виконавчим комітетом Дрогобицької міської ради

У 2018 році на перехресті вулиць Лесі Українки та Пилипа Орлика облаштували пішохідну розмітку та світлофори. Це був важливий крок у розв’язці багаторічної проблеми – заторів автотранспорту, безпеки пішоходів. З тих пір ліквідували пішохідний перехід на вулиці Лесі Українки навпроти фонтану.

З відкриттям супермаркету «АТБ» громадяни знову почали переходити вулицю у місці, де колись був пішохідний перехід. Задля безпеки пішоходів Муніципальна варта провела роз’яснювальну кампанію. Однак, окремим пішоходам бажання скоротити дистанцію маршруту важливіше, ніж власне здоров’я та життя. Такі дії пішоходів часто призводять до ДТП, у яких винуватцями стають водії.

З метою вирішення проблеми та убезпечення пішоходів від травматизму і летальних випадків, на вище зазначеній ділянці вулиці Лесі Українки, облаштовують турнікети.

Відповідне рішення ухвалено виконавчим комітетом Дрогобицької міської ради.

Також, згідно з цим рішенням, на вулиці Андрея Шептицького, 11 (на території КНП «Дрогобицька міська дитяча лікарня»), встановлять дорожні знаки 5.38 «Місце для стоянки» з табличкою 7.17 «Особи з інвалідністю». На вулиці Пилипа Орлика навпроти вулиці Паркової встановлять дорожній знак 5.41.1 «Місце зупинки автобуса».