Комусь може здатися, що вибрати умивальник у ванну кімнату не так важко, але насправді, все далеко не так. У зв’язку з тим, що вони не мають вимог до функціональності, які ставляться до їх аналогів для кухні, це означає, що основний критерій вибору — практичність використання та естетична складова. В таких сантехнічних приладах не миють посуд, але від того їх надійність не стає менш важливою.

Складності в питання вибору умивальника додає і той факт, що наразі існує досить велика кількість моделей, які відрізняються формою, розміром, кольором і стилем. Окрім цього, існують відмінності й в ціновій політиці, тому непідготовленому покупцеві іноді досить складно зробити правильний вибір, ефективно використавши при цьому кошти.

Щоб покупка була обґрунтована, варто керуватися наступними критеріями вибору.

На що слід звертати увагу при виборі?

В першу чергу, перед тим як приступати до візуальних характеристик, необхідно визначитися з типом умивальника. На сьогодні виробники пропонують даний вид сантехніки в наступних варіаціях:

  • П’єдестал. Гарний вибір для ванних кімнат, розмір яких невеликий. В таких конструкціях чаша і п’єдестал — єдине ціле. Доволі часто такі конструкції виступають як окрема частина декорацій в приміщенні. Єдиний мінус моделей — займають немало місця.
  • Підвісний. Встановлюються такі умивальники на несущу стіну, внаслідок чого досягається максимально ефективне використання всього простору в приміщенні. Являється оптимальним варіантом для невеликих ванних кімнат.
  • Такі, що вбудовуються на/в/під стільницю. Подібний варіант можна вважати оптимальним для більшості приміщень. Це пояснюється тим фактом, що вони мають здатність економити вільні квадратні метри. Перевагою моделей являється простий монтаж, з яким може справитися навіть той, хто робить це вперше.
  • Такі, що встановлюються в меблі. Моделі цього виду виконують роль як стільниці, так і раковини. Відрізняються простим очищенням, оскільки зазвичай мають безшовну конструкцію.

Опісля вибору виду умивальника, варто визначитися з його розміром. Тут все залежить від розміру приміщення. Також варто брати до уваги й планування приміщення і зріст всіх членів родини, які будуть користуватися виробом.

Довговічність умивальника знаходиться в прямій залежності від матеріалу, з якого він виготовлений. Найбільш популярний варіант — кераміка. Це природний матеріал, який до того ж має високі показники міцності. Для догляду можна використовувати будь-яку побутову хімію. На другому місці по популярності стоїть сантехнічний фарфор, який робить виріб довговічним. Металічні моделі, а також з натурального каменю — оптимальний варіант для того, щоб створити розкішний інтер’єр у ванній кімнаті.

Топ п’ять моделей умивальників

Щоб вам було легше зробити вибір, далі розглянемо п’ятірку моделей умивальників, які користуються популярністю серед користувачів. Представлені умивальники можна замовити через інтернет в магазині Кераміс. Великий вибір і гарантія якості від відомих виробників на преміум умивальники на https://www.keramis.com.ua/uk/category/rakoviny/

  • Умивальник Rea Ada Slim 43×45, що стоїть окремо, білий (REA-U9902). Елітна продукція від польського виробника. Виготовлена модель з кераміки, яка має довгий строк служби. Виконаний в прямокутній формі.
  • Умивальник Rea Katia 54×43 білий (REA-U9907). Сучасна модель, яка виконана з кераміки та встановлюється на підлогу. Має стильний вид і універсальний білий колір, тому ним можна укомплектувати будь-який інтер’єр.
  • Умивальник Rea Hana Slim 37,8×56 білий (REA-U1951). Модель від польського бренду, яка має попит у користувачів. Має накладний тип монтажу, тому модель економить вільний простір.
  • Умивальник Isvea SistemaY Soft 45×45 білий (10SY66045). Сантехніка від італійського виробника, яка виглядає сучасно і стильно. Має круглу форму і встановлюється на стільницю.
  • Умивальник Isvea Sott’Aqua 60×38 білий (10SQ50060). Якісний сантехнічний виріб, який виготовлений з кераміки. Має глянцеву поверхню і прямокутну форму. Завдяки білому кольору гармонічно впишеться в будь-який стиль приміщення.

В статті ми розповіли про основні критерії вибору умивальників, а також розглянули п’ять популярних моделей.

За матеріалами інтернет-магазину плитки та сантехніки https://www.keramis.com.ua/