Від важких поранень, отриманих в бою з московським окупантом, помер Василь Летнянчин із села Волоща Меденицької громади

Сумну звістку повідомили друзі полеглого Захисника, пише Медіа Лрогобиччини.

Народився Василь Миколайович 17 жовтня 1968 року в селі Грушів.

Навчався у Грушівській середній школі, продовжив навчання у Меденицькому професійному училищі. Після закінчення навчання проходив службу в армії.

Одружився, із сім’єю проживав у селі Волоща. Виховав сина Миколу та дочку Софію. Василь Летнянчин був активним учасником Революції Гідності, а у 2014 році, коли ворог напав на нашу землю, серед перших став на її захист. Брав участь в АТО/ООС у 2014 році.

На початку повномасштабного вторгнення росії на територію України був призваний до лав Збройних Сил України. Служив у 103-тій окремій бригаді Сил територіальної оборони Збройних сил України. Був важко ранений біля населеного пункту Піщане Куп’янського району і доправлений у медичну установу в місті Харкові, де і помер 15 лютого.

Сумує і оплакує сім’я, сумують родичі і друзі, схиляють голову у скорботі односельчани сіл Грушова та Волощі. З жалем та болем в серці сприймає цю прикру новину кожен мешканець Меденицької територіальної громади.

“Друже, спочивай з миром. Молися за нас грішних. Ти був хорошою людиною, надійним другом, вірним чоловіком, люблячим татом та дідусем… Ти був безвідказним у всьому.Планували багато…Та навіть чаю не встигли добряче попити…. Дякую долі, що мав честь знати тебе…Не забудем…. Не пробачим….”- написав про полеглого Захисника Максим Перев’язко.

Щире співчуття дружині, дітям та родині!

Вічна пам’ять і слава Герою!

Про день і час зустрічі Воїна ЗСУ буде повідомлено додатково.

Фото з особистої сторінки Василя Летнянчина у фейсбук