відпочинок у БориславіТрадиційне українське свято на Івана Купала, що відбулося у міському Парку культури та відпочинку у минулий четвер, мабуть, надовго запам’ятається всім мешканцям міста, що взяли в ньому участь

Організатори, а це, звичайно ж, управління культури, молоді та спорту, централізована міська бібліотека, громадські організації міста, колектив Парку культури зробили для цього все необхідне.

Парк – прибраний і чистий, побіч озера все покошено, наготовлено три дров’яні структури для майбутніх купальських ватр. А ще – чисте озеро, катамарани, торговельні ятки, де можна було придбати солодощі та маленькі подарунки для малечі, попити кави, скуштувати трав’яних чаїв – приготувалися до свята як належить.

Мабуть, тому, що багато людей доклало максимум зусиль до цих підготовчих робіт, все вдалося. Навіть небо, що захмарилося спозаранку, пообіді позбулося хмар і засяяло сонячною блакиттю.

відпочинок у Бориславі

І хоч була невелика затримка через проблеми із електропостачанням, але це не завадило ані доброму настрою, ані активності присутніх у всьому подальшому дійстві. Ніхто не нудьгував.

Більше читайте в газеті “Нафтовик Борислава” №54 від 12 липня 2017 року.

Ігор ЮРИНЕЦЬ