ДЮСШ БориславаЛіто завжди є щасливою порою для школярів, адже впродовж усіх його трьох місяців діти мають можливість відпочити на таких довгоочікуваних канікулах

Також усі ми знаємо, що найкращий відпочинок той, який є активним. Саме про такий відпочинок своїх вихованців потурбувались у нашій Бориславській дитячо-юнацькій спортивній школі.

З 6 по 23 червня учні всіх секцій ДЮСШ мали можливість весело, активно і пізнавально проводити час у літньому спортивному таборі. Вихованці віком 6-16 років щодня з 9:00 ранку до 15:00 мали щільний графік та майже не мали вільної хвилини аби присісти чи побайдикувати,

адже організатори табору добре постаралися для того, щоб ніхто не нудьгував. Кожен ранок у таборі розпочинався із загальної лінійки, де оголошувались плани на день. Увесь час діти активно займалися спортом, ледь не щодня брали участь у різноманітних змаганнях, а також їздили на пікнік.

Як розповів директор школи Олег Віткович, найбільше дітям сподобались екскурсія у пожежній частині та похід у басейн. «Нам пощастило з небайдужими краянами, – говорить пан Олег. – У нашій Бориславській ДПРЧ-6 теплий прийом ми отримали від Андрія Блонара та Андрія Стрільбицького. Вони дуже цікаво розповіли дітям про професію рятувальника та їхнє спорядження. Найбільше захоплення було, коли учасникам екскурсії дали полазити пожежними драбинами. Емоцій у дітей було не те що море – океан! І лише позитивних. Дехто з дітей після екскурсії зізнався, що незважаючи на всю небезпечність роботи, хотіли б у майбутньому обрати собі фах рятувальника, адже рятувати людські життя це благородна справа. Також запам’ятався і спільний похід в трускавецький басейн «Спортовець», дехто з вихованців там навчився аплавати. Ми дуже вдячні усім, що таку увагу, турботу і небайдужість до підростаючого покоління».

Також дирекція спортивної школи висловлює вдячність заступнику міського голови Роксоляні Гарасимів та начальнику відділу освіти Еллі Качмарчик за сприяння у виділенні коштів на функціонування табору, усім тренерам ДЮСШ за чудово виконану роботу, батькам наших вихованців, які активно дбають не лише про те, щоб їхні діти займалися спортом, а й про те, щоб вони мали чим і де займатися, працівникам їдальні ЗОШ №3 за те, що впродовж усього часу роботи табору годували наших діток обідами, а також усім іншим, хто долучився до створення та діяльності табору.

Анна САГАН