На День вишиванки Дрогобич замайорів різнобарвними візерунками української вишивки

Свято згуртувало на Площі ринок містян та посадовців мерії. До дійства долучились і внутрішньо переміщені особи, які приїхали з Ізюма, Харкова, Києва, Миколаєва та інших міст нашої країни.

Захід стартував під музичний супровід Заслуженого прикарпатського ансамблю пісні та танцю «Верховина», який виконав пісню «Два кольори», передає ДНК.

Під час урочистої частини керівник відділу сім’ї та молоді Олександра Пашко акцентувала увагу присутніх на героїзмі українських захисників, які сьогодні мужньо боронять кордони нашої держави від окупанта. Завдяки їхньому героїзму ми сьогодні маємо можливість не просто одягнути вишите вбрання, але й стояти під спокійним небом у рідному місті.

Кульмінацією заходу стало розгортання кілька метрового полотнища в центрі міста. До дійства доєдналися як посадовці мерії так і усі присутні.

Захід завершили спільним фотографуванням біля мерії міста.

На цьому святкова програма не закінчується. Патріотичне та насичене дійство готує й Управління культури та туризму, зокрема на Площі Замкова гора відбудеться показ мод від найдревніших до найсучасніших вишитих сорочок, суконь та рушників. А також – куштування унікальних страв за старовинними рецептами та виставка власноруч виготовлених авторських ґерданів.

Дійство розпочалось об 15:00. Усі вилучені від заходу кошти скерують на підтримку ЗСУ.