Дрогобицька громада продовжує всіляко підтримувати хлопців, які захищають Україну від окупанта

Місто безперервно працює над збором та доставкою допомоги з-за кордону від різноманітних міжнародних організацій та відправленням гуманітарних конвоїв на передову – з необхідними для наших захисників спецзасобами.

Значним попитом серед хлопців на передовій користуються тепловізори – прилади нічного бачення, обладнані спеціальною оптикою та ІЧ-підсвіткою для ефективної роботи в умовах повної темряви.

Зараз військовослужбовці Збройних Сил України забезпечені більшістю необхідних засобів – озброєнням та засобами захисту.

Однак приладів нічного бачення на фронті бракує. Їх вдається залучати з-за кордону, або ж шляхом цільового збору коштів.

Однак через високу вартість цього обладнання, забезпечити ним усіх неможливо.

Дрогобич, за кожної можливості, передає тепловізори військовим підрозділам. Однак нещодавно для допомоги хлопцях в громаді почали реалізовувати ще одну ідею.

Завдяки співпраці з закордонними організаціями, зокрема з компанією SmartAid з UK до Дрогобича з-за кордону почали доставляти вживані телефони компанії Caterpillar, обладнані протиударним захистом та тепловізійними функціями. Звісно, вони не можуть працювати на таку ж відстань, як тепловізори. Однак їх функції добряче допомагають хлопцям вночі – для ефективнішої роботи та безпеки наших військових.

Підпишись на наш Телеграм DroBro7/24 Допомогти нашим ЗМІ легко. Це активність в соцмережах (підписка, вподобайка, репост, коментар). Підтримайте наші групи. Разом до перемоги!!!

Американська компанія Caterpillar спеціалізується на розробці електронних пристроїв, в тому числі смартфонів. Окрім наявності тепловізійних функцій, телефони «CAT» вважаються одними із найбільш захищених та надійних серед своїх аналогів.