сміттєзвалищеПід час зустрічі голови Дрогобицької райдержадміністрації Володимира Шутка з мешканцями с.Брониця, яка відбулася у приміщенні сільської ради, в основному йшлося про екологічні проблеми села

Про це повідомляє Дрогобиччина — новини краю з посиланням на сектор з питань інформаційної діяльності і комунікацій з громадськістю РДА.

У безпосередній близькості населеного пункту розташоване сміттєзвалище, яке вже давно вичерпало свій ресурс. Крім того, при експлуатації Броницького полігону порушується порядок складування твердих побутових відходів, а це створює небезпеку можливого загорання на сміттєзвалищі. Мешканці села висловили стурбованість такою ситуацією.

Ще однією екологічною проблемою є сусідство з свинокомплексом, неприємний запах з якого, в залежності від напрямку вітру, поширюється на територію села.

Депутат районної ради Дмитро Куцій висловив зауваження щодо відсутності графіків вивозу відходів виробництва свинокомплексом на сільськогосподарські угіддя та вимагав здати в експлуатацію свинокомплекс в селі Брониця в якомога найкоротші терміни.

Також на зустрічі говорилося про земельні питання та встановлення знаку «Обмеження швидкості» на дорозі Дрогобич-Самбір.