Сміттєсортувальна лініяНа зустрічі міських голів Дрогобича, Борислава та Трускавця було обговорено питання щодо будівництва сміттєсортувальної лінії. Таке будівництво має бути за межею населених пунктів

Ініціатива мерів Борислава, Трускавця та Дрогобича дозволить вирішити екологічні проблеми, зняти соціальну напруженість серед жителів Дрогобиччини.

Про це повідомили у Бориславській міській раді.

Є вже чіткий план з реалізації цього проекту. Найперше всі три міські ради мають ухвалити рішення сесій щодо створення спільного комунального підприємства. Варто зазначити, що Дрогобич таке рішення вже прийняв. Трускавець та Борислав розглядатимуть це питання у вересні. Пізніше новостворене підприємство розробить техніко-економічне обґрунтування.

У міськраді наголошують на тому факті, що в майбутньому ТВП будуть вивозитись з Борислава. Окрім того, у планах діяльності спільного комунального підприємства переробка ТВП з нині діючого сміттєзвалища.

Зараз вивчається питання виділення земельної ділянки.

Бориславською міською радою вже прийнято рішення про визначення послуги з вивезення твердих побутових відходів як окремої комунальної послуги, право на яку виборюється на конкурсних засадах, затверджено типовий договір, положення та склад комісії, в яку входять, зокрема, і депутати.

Окрім того, під час зустрічі було обговорено інформацію щодо начебто продовження вивезення сміття зі Львова. Щоб зняти різного роду звинувачення, міський голова Трускавця Андрій Кульчинський дав відповідне доручення працівнику Трускавецької міської ради та депутату Бориславської міської ради Олегу Дергуну здійснити моніторинг руху сміттєвозів. З цією метою Олег Дергун отримав від Трускавецького міського голови доступ до камер спостереження, які розташовані на в’їздах в Трускавець.

Борислав на цей час не приймає сміття зі Львова – запевнили у міськраді.