ДФРР і проектиПісля затвердження відібраних проектів Кабінетом Міністрів України, Міністерство фінансівУкраїни спрямує кошти на реалізацію проектів

Регіональна комісія з оцінки та забезпечення проведення

попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у Львівській області, затвердила 4 проекти від Дрогобича для реалізації у 2019 році.

Про це повідомили у КУ «Інститут міста Дрогобича» ДМР, де займаються розробкою та поданням проектів, передає ДНК.

Після затвердження відібраних проектів Кабінетом Міністрів України, Міністерство фінансівУкраїни спрямує кошти на реалізацію проектів.

Таким чином у 2019 році у Дрогобичі реалізовуватимуть 4 проекти, які фінансуватимуться з Державного фонду регіонального розвитку, де 42, 5 млн грн — кошти державного бюджету та 6, 5 млн грн — співфінансування з міського бюджету:
1. Покращення надання публічних послуг для мешканців Дрогобицького регіону шляхом створення центру «Документ-Сервіс Дрогобич» з реалізацією проекту «Будівництво центру публічних послуг «Документ-Сервіс Дрогобич».
Обсяг коштів з ДФРР — 22 300,00 тис.грн, 2 375, 684 тис.грн — кошти місцевого бюджету.
2. Заміна світильників вуличного освітлення з використанням енергозберігаючих технологій в м.Дрогобичі Львівської області.
Обсяг коштів з ДФРР — 4000,00 тис.грн, 1500,00 тис.грн — кошти місцевого бюджету.
3. Реконструкція площі Ринок у місті Дрогобичі Львівської області.
Обсяг коштів з ДФРР — 11 200,00 тис.грн, 1500,00 тис.грн — кошти місцевого бюджету.
4. Реконструкція стадіону “Галичина” на вул.Спортивна, 2 у м.Дрогобич Львівської області під спортивно- тренувальний молодіжний комплекс. Обсяг коштів з ДФРР — 5000,00 тис.грн, 1 150,00 тис.грн — кошти місцевого бюджету.

«Успіхи нашого міста в Конкурсах Державного фонду регіонального розвитку України мають декілька чинників. Перше — це те, що керівництво міста та депутатський корпус вибрали правильні напрямки розвитку міста, забезпечила співфінансування проектів. Ще дуже великий шмат роботи, який може й не дуже видимий, але надзвичайно важливий — це лобіювання та імплементація цих проектів в державну, обласну і міську системи проектів розвитку.
Цю роботу проводять наші обласні депутати від нашого міста Андрій Ковч, Юрій Нестор, Василь Масний.
Діяльність обласних депутатів є тією важливою ланкою забезпечення розвитку міста через реалізацію проектів місцевого розвитку, обласних та державних програм і проектів», — зазначив керівник КУ «Інститут міста Дрогобича» Володимир Кондзьолка.