Міс Україна-2018Оргкомітет Національного конкурсу краси «Міс Україна» поширив офіційну заяву щодо дискваліфікації та позбавлення титулу «Міс Україна-2018» Вероніки Дідусенко

Як відзначено у заяві, Вероніка Дідусенко порушила

правила конкурсу, бо надала недостовірну інформацію, підтверджуючи, що не перебувала в шлюбі і не має дітей.

«Вероніка Дідусенко, перш ніж подати заявку на участь у конкурсі, погодилась із Правилами проведення конкурсу «Мiс Україна». Окрім того, договір, підписаний учасницею, містить безпосередньо інформацію, що він укладений відповідно до Правил проведення Національного конкурсу краси «Міс Україна».

В умовах Договору зазначено, що учасниця ясно розуміє умови та наслідки своїх дій і відповідні положення, встановлені цим Договором та Правилами та зобов’язується суворо дотримуватися умов Договору та Правил.

Відповідно Правил проведення Національного конкурсу краси «Міс Україна», особа, яка бажає взяти участь в Національному конкурсі краси «Міс Україна» має відповідати, окрім іншого, наступним вимогам (є чинними на період Конкурсу):
– не перебувала/ не перебуває в шлюбі;
– не має дітей».

Через це тим самим складом журі буде переобрано «Міс Україна 2018». Оголошення імені нової «Міс Україна 2018» відбудеться під час телеверсії фіналу конкурсу краси «Міс Україна – 2018» у неділю, 30 вересня, о 23:30 на телеканалі «1+1».