конкурс красиЦієї неділі, 23 вересня, після шестирічної перерви у Дрогобичі відбувся конкурс краси «Маленька красуня Дрогобича-2018»

Участь у конкурсі взяли 12 учасниць.

Ефектні номери, вишукані вбрання та емоції маленьких дрогобичанок — саме так можна описати дійство, яке відбувалося на сцені міського народного дому імені Івана Франка, передає ДНК з посиланням на ДМР.

У ході заходу, окрім виходів учасниць, на сцені виступили художні колективи та талановита молодь Дрогобича: Зразковий ансамбль народного танцю «Калиновий світ», Народний ансамбль танцю «Верховинка», Лехкар Валерія, Ансамбль пісні «Друзі», Ансамбль сучасного танцю «Мікс Денс», Зразковий ансамбль сучасного танцю «Радісь», Клуб бального танцю «Денс вей», Ансамбль сучасного танцю «Ультра», Народний ансамбль сучасного танцю «Віва», Народний ансамбль бального танцю «Оксамит», Ансамбль сучасного танцю «Фріданс», студія моделей «Зірка» та салон «Два серця».

Родзинкою конкурсу був вихід учасниць-пережниць конкурсів попередніх років. Однак не всі титуловані красуні минулироків прибули на вчорашній захід. Окрім того, переможниця першого такого конкурсу, який відбувся у 2001 році, Олеся Рудавська подарувала учасницям святковий торт.

Проте, через технічну проблему, а саме — аварійне знеструмлення мереж, провести повністю конкурс не вдалося. Проте форс-мажорні обставини не зіпсували настрою ані учасницям, ані їх батькам. Після тривалого відновлення електропостачання учасниці вийшли на сцену з матерями, а відтак за рішенням організаторів конкурсу, журі та батьків учасниць, кожну маленьку красуню було відзначено у певній номінації та різноманітними подарунками від спонсорів. Головний приз та номінація «Маленька красуня Дрогобича-2018», за словами організаторів чекатимуть до наступного етапу конкурсу, який планують провести у грудні цього року.

Від імені журі до учасників заходу та глядачів звернувся міський голова Дрогобича Тарас Кучма: «Найперше дякую всім матерям та батькам учасниць за те, що виховуєте у свої дітях красу: вчите їх бути не лише привабливими зовні, а й мати духовну велич. Сьогоднішній захід вкотре демонструє те, яке у нас чудове підростаюче покоління, які вони всі красиві та розумні. І недарма кажуть, що світ врятує краса».

Начальник відділу молодіжної політики, сім’ї та спорту, який є ініціатором та організатором заходу, Олександра Пашко зазначає: «Звісно, що це знеструмлення стало несподіванкою і внесло свої корективи, тому довелося виходити з ситуації. Проте, підсумовуючи дійство, яке відбулося, найперше висловлюю подяку усім учасницям та їх батькам, всім глядачам, які так активно підтримували своїх учасниць. Дякую всім творчим колективам.

І окрема подяка всім спонсорам та мецентам, без яких дійство не відбулось б: Дельфінарію «Оскар», Піцерії “Chicago Style”, Туристично-інформаційному центру Дрогобича, Інтер`єрній фотостудії «Кекс», Магазину дитячого одягу «Метелик», Кінотеатру «Злата», Магазину «Сяйво», Дитячо-розважальному центру «Мікі хаус», Магазину-гуртівні підприємців Ірини та Василя Гвоздів, Магазину «Дитяча крамничка», Ресторану «Рафінерія», Друкарні «Коло», Ювелірному магазину «Золота каблучка», Фітнес-клубу «Гранд», Магазину одягу «Дісней», Студії волосся Юлії Кушнір, Ірині Каналош (косметична компанія «Оріфлейм»), Дрогобицькій міській організації ВО «Батьківщина», Банку «Ощадбанк», Радіостанції «Твоє радіо», Наталії Дорошенко, Лесі Татарській. Окрім того, зазначу, що цей конкурс ми впишемо в історію міста, випустивши фотокалендар зі світлинами учасниць».