Аркадій Бабченко нагадав українцям про ті роки, коли економіка країни перебувала в жахливому стані, а армія не мала навіть найнеобхіднішого
Аркадій Бабченко вважає, що в ситуації, в якій Україна
перебувала на початку 2015 року, були прийнятні будь-які способи не допустити масштабної військової агресії ерефії проти України.
Тому, як написав Аркадій Бабченко в своєму телеграм-каналі, навіть якщо так звані «плівки Деркача» з нібито записаним на них розмовою Петра Порошенка і Володимира Путіна справжні, це ні в якій мірі не може бути приводом звинувачувати Порошенко в зраді.
Аркадій Бабченко нагадав українцям про ті роки, коли економіка країни перебувала в жахливому стані, армія не мала навіть найнеобхіднішого. А біля кордонів стояли багатотисячні військові частини країни-агресора: прекрасно озброєні, з чудовим постачанням і готові в будь-який момент накинутися на практично беззахисну Україну. А збройний конфлікт на Донбасі був ще в своїй найгарячішій і найкривавішій фазі.
Але Україна на чолі з президентом Петром Порошенко змогла вистояти, не допустити масштабної агресії, відродити армію. Аркадій Бабченко також нагадав відому працю стародавнього китайського полководця Сунь Цзи «Мистецтво війни», який багато в чому не втратив актуальності і зараз. Зокрема журналіст процитував з цієї праці наступне:
«Якщо ти слабкий — вдавай силу, не можеш нападати, затягуй розмовами. Найкраща війна: розбити задуми противника — Глава 3, вірш 2».
Журналіст зазначає, що його абсолютно не цікавить, що і кому Петро Порошенко говорив п’ять років тому. Але для нього вкрай важливо і дуже цінно, що главі держави вдалося зберегти його і вдалося розбити задуми агресора. І — справа десята, що і кому довелося говорити в процесі досягнення цих цілей.
«Та мені глибоко плювати, що він там йому говорив. Мене цікавить єдине — що він робив. А тут не те, що питань немає, тут тільки одна формулювання: гетьман, якого країна чекала 300 років», — пише Аркадій Бабченко.
Він зазначає, що всі спроби шукати «зраду» і компромат в тих подіях — підступи ворогів України. А ситуацію потрібно аналізувати в першу чергу, виходячи з результату, якого вдалося досягти в той жахливий час Петру Порошенко і іншим керівникам нашої країни.
«Ніколи не читайте анонімні телеграм-канали, не дивіться вкидання від агентів противника, не слухайте підпільно записаних плівок. І вже, тим більше, не тягніть їх обговорювати в публічний простір», — рекомендує відомий журналіст українцям.