Легенди боксу - Майк ТайсонЗалізний Майк ледь не помер від того, що аж шість днів не вживав спиртного і наркотиків

Шокувальну заяву зробив один із найсильніших спортсменів за всю історію світового боксу. Майк Тайсон просить порятунку від ал­коголю.

Таке відважне зі­знання Залізний Майк зробив у присутності десятків журна­лістів. Скандаль­ний боксер при­голомшив усіх звісткою про те, що перебуває на межі смерті. «Аж шість днів я не вживав спиртного і наркотиків, — ка­же Тайсон. — І це для мене велике диво. Я переживаю справжні муки, бо давно «присів на алкоголь та наркоти­ки. Мені так погано, що іно­ді перебуваю на межі смерті. Сподіваюся, я впораюся і більше ніколи

не повернуся до шкідливих звичок. Я – алкоголік і прошу всіх допомогти мені вилікуватися».

Майк Тайсон також визнав, що за своє життя наробив дуже багато поганих речей. Він відсидів два терміни по три роки за згвалтування, а також один рік – за побиття двох людей, автомобіль котрих зіткнувся з машиною боксера. Це ті злочини, про які стало відомо громадськості. Боксер визнає, що за багато гріхів він так і не відповів.

Чимало уболівальників припускають, що проблеми зі спиртним та нарко­тиками – це і є плата за надто бурхливу молодість Залізного Майка. Нині він не може дочекатися руки допомоги навіть від вісьмох своїх дітей, які не хочуть мати нічого спільного з батьком.

Зате найзапекліший спортивний ворог Тайсона – Евандер Голліфілд – таки все пробачив. На відміну від мільйонів уболівальників, Голліфілд забув про те, що Тай­сон свого часу відкусив йому вухо прямісінько на рингу, і у важкі часи допомагає Залізному Майкові. Голліфілд переконав Тайсона разом приїхати 5 жовтня до Мос­кви, на поєдинок Володимира Кличка проти Олександра Повєткіна.

Назар СТРИЯН