Служба за контрактомЛьвівська область займає перше місце в Україні за кількістю набраних у минулому році військовослужбовців до лав Збройних Сил України на службу за контрактом

Про це повідомив під час прес-конференції у середу, 17 лютого, старший офіцер відділу комплектування та призову Львівського обласного військового комісаріату, майор Петро Сторожук.

«Основні вимоги до кандидатів на контракту службу – це вік від 18 до 60 років, відповідна фізична підготовка та придатність за станом здоров’я, — зазначив Петро Сторожук. — Для військовослужбовців, які зголошуються служити за контрактом передбачено хороше грошове забезпечення – від 7 тисяч гривень, соціальні гарантії, можливість отримати житло та змогу навчатись у вищих навчальних закладах без відриву від проходження військової служби».

Т. в. о. заступника військового комісара обласного військкомісаріату Олег Полутренко наголосив, що у Львівській області завершився один з етапів організації військових комісаріатів, основним завданням якого був відбір військовослужбовців за контрактом і укомплектування Збройних сил відповідними фахівцями.

Нагадаємо, усіх зацікавлених просять звертатись у районні військові комісаріати або обласний військовий комісаріат. Конт .тел: (032) 260-26-44.