обдаровані діїКолишній випускник ЗОШ №1 ініціює створення у Дрогобичі преміального фонду імені своєї вчительки

Колишній випускник Дрогобицької загальноосвітньої школи № 1 Олексій Малицький нещодавно запропонував заснувати у школі преміальний фонд імені Дарії Ковальської для математично обдарованих учнів. Випускник школи, якому у житті вдалося досягти успіху, на відстані років вирішив віддати заслужений пошанівок вчительці математики, глибоку фаховість якої досі відзначають педагоги та учні ЗОШ № 1. Одинадцять років тому Дарія Ковальська відійшла у вічність.

«Ця людина була математиком-професіоналом, майстром своєї справи. Все життя її було наповнене любов’ю до Бога та України», — згадують вчителі, які працювали пліч-о-пліч з нею. Дарія Ковальська педагогічній праці присвятила понад сорок років.

Фінансову основу для започаткування преміального фонду ім. Дарії Ковальської її учень Олексій Малицький забезпечив. До розвитку цієї ініціативи педагогічний колектив сподівається надалі залучати меценатів та благодійників, якими, можливо, захоче вступити ще хтось з когорти вихованців талановитої вчительки.

«Підтримавши ініціативу нашого випускника, ми водночас із збереженням пам’яті про Дарію Ковальську надамо стимул до розвитку дітям з математичними здібностями», — вважає директор ЗОШ №1 Ольга Лужецька.

Вручати грошову нагороду математично обдарованим школярам у ЗОШ №1 планують щорічно на урочистій лінійці, присвяченій завершенню навчального року.

Довідково: Олексій Малицький є засновником бренду SAMMY ICON, що спеціалізується на продажу кольорових чоловічих шкарпеток. Про успіхи молодого дрогобичанина, який завдяки підприємницькій жилці розгорнув унікальний бізнес-проект, у жовтні минулого року писали у журналі «Forbes».