лісапетний батальйонНародне камеді-шоу на численні прохання глядачів Наталія Фаліон та гурт «Лісапетний батальйон» – у Дрогобичі

Справжні зірки з народу, переможці телевізійного проекту«Україна має талант» та просто прикольні тітки з програмою «Давай баби, давай».

Важка артилерія українського гумору нанесе потужний удар суцільного позитиву. До вашої уваги дві години сміхотерапії, нові пісні та улюблені хіти, подарунки для глядачів, а також народне камеді-шоу від Наталії Фаліон. У цей непростий для України час веселі жінки вирішили підтримати суспільство хорошим, веселим словом і запальною музикою, а як відомо, вони це роблять найкраще в Україні, адже у 2013 р. і підтвердили звання найталановитіших у шоу «Україна має талант».

Звучатимуть й вже відомі пісні, які принесли гурту перемогу на талант-шоу, і новинки. Нещодавно «Лісапетний батальйон» записав відео «Давай, баби, давай!» для підтримки вояків. У відео колектив обіцяє, що українські жінки готові боронити рідний край. Автором музики та слів є лідерка «Лісапетного батальйону» Наталія Фаліон. Вона присвятила кліп тим, хто зберіг віру, надію та любов, справжнім патріотам.

Гурт постійно бере участь у концертах на підтримку армії, і виступ у Дрогобичі не буде винятком. «Лісапетний батальйон» перераховує кошти для підтримки бійців у зоні АТО та виступає для вояків. Нещодавно колектив співав просто посеред полігону у Житомирі. До речі, артисти «Лісапетного батальйону» завжди охоче фотографуються з шанувальниками та роздають автографи.

Частина зібраних коштів піде на допомогу пораненим бійцям добровольчого батальйону «ОУН».

Приходь сам та приводь друзів 5 лютого, 2016 року о 19:00 у Народному домі ім. І. Франка в Дрогобичі! Підтримаймо своїх!

Квитки у касі театру ім. Ю. Дрогобича та у касі Народного дому (2-33-73; 0673106673).