хор ЛегендаДрогобицький хор «Легенда» став переможцем Міжнародного фестивалю у Греції

Нещодавно у місті Неос Мармарас, що у Греції, відбувся ХХ Міжнародний фестиваль пісні і танцю.

Серед десятків творчих колективів Дрогобицький муніципальний камерний хор «Легенда» став переможцем у жанрі хорового співу міжнародного фестивалю народної музики та танцю, повідомляє ДНК, з посиланням на ДНР.

«Незважаючи на те, що колектив «Легенда» є за своєю суттю хором, а участь у Фестивалі здебільшого брали танцювальні та пісенні колективи, справді професійне журі зуміло високо оцінити творчість нашого дрогобицького хору «Легенда» та присудити перше місце», — зазначила керівник камерного хору «Легенда» Наталія Самокішин.

хор Легенда

Під час щотижневої наради міського голови з керівниками структурних підрозділів ДМР та держустанов міста з перемогою Дрогобицький муніципальний камерний хор «Легенда» привітав міський голова Дрогобича Тарас Кучма, наголосивши, що саме завдяки діяльності таких колективів Дрогобич прославляє Україну у всьому світі.

Керівник камерного хору «Легенда» Наталія Самокішин додала, що за кордоном хор «Легенда» збирає повні концертні зали, однак у Дрогобичі, на жаль, на концерти приходить дуже мала кількість людей.

Закликаємо дрогобичан та гостей міста стежити за анонсами подій і обов’язково завітати на виступ хору «Легенда». Творимо культуру разом!