Ну і як же не згадати про дрогобицьку лазню! На момент обговорення цього питання, дрогобицька лазня була нерентабельним підприємством і функціонувала на грані закриття
Тож, проаналізувавши квоту і довго шукаючи рішення, виконком прийняв рішення про підняття тарифів задля утримання підприємства «на плаву». І хоча при цьому відвідуваність впала на 20%, підняття тарифів все ж врятувало лазню від банкрутства і закриття.
Надзвичайно болюче питання МАФів, які непомірно швидко ростуть у місті, було вирішене введенням мораторію на надання дозволів на укладення договорів особистого строкового сервітуту для розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності. І навіть попри підтримку такого рішення виконкомом, сесія Дрогобицької міської ради не проголосувала за це.
Ще одне питання, яке викликало резонанс – ДНЗ «Волошка». Ще у липні через затребуваність кваліфікованого працівника і сторожа та фінансові обмеження замість 0,5 ставки кастелянки та 0,5 ставки підсобного робітника мали ввести 0,5 ставки сторожа та 0,5 ставки робітника з комплексного обслуговування й ремонту будівель. Передбачалося, що ці посади займуть ті ж співробітники дитячого садочка, проте, через конфлікти з завідувачкою закладу, люди були незаконно звільнені. Тож виконавчий комітет повернув першопочатковий кадровий розподіл, а у зв’язку з письмовим зверненням від 22 працівників цього садка з проханням звільнити керівника, зараз у ДНЗ «Волошка» оголошено конкурс на заміщення цієї посади.
«Ми не збираємося зупинятися на досягнутому і сподіваємося на введення позитивних змін вже у роботі сесії Дрогобицької міської ради, — підсумовує Юрій Кушлик. – Адже та бюрократична система має бути нарешті викорінена на благо нашого Дрогобича!»
прес-служба ГО «Дрогобицький Майдан»