нерухомість ЛьвоваЗапрацював сайт із переліком комунальних приміщень, які можна придбати або орендувати

Відтепер усі охочі можуть ознайомитися з переліком приміщень, не виходячи з дому. Для цього достатньо зай­ти на сайт mayno.lviv.ua.

Відвідувачі сторінки можуть переглянути описи приміщень, їх фото, взнати актуальну інформацію про конкурси й аукціони. Крім того, там розписано процедури отримання в оренду май­на або ж його приватизації. Найближчим часом на сайт буде додано скани технічних паспортів приміщень, аби потенційні інвестори змогли оцінити розміщення об’єктів, відповідно до планування будинку.

Сайт розроблено за підтримки Проекту міжнародної технічної допомоги “Місцевий економічний розвиток міст України” (МЕРМ), що впроваджується Федерацією канадських муні­ципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки уряду Канади.

“До нас надходить дуже багато звернень щодо можливості надання нежитлових приміщень в оренду, роз’яснень процедур та можливості приватизації майна. Аби зробити цю інформацію загальнодоступною, було вирішено створити сайт. Зараз там розміщено 99 приміщень, з них 71 можна орендувати, а 28 підлягають приватизації, — розповіла Інна Свистун, начальник управління комунальної власності Львівської міськради.

Андрій СТАДНИК