взяти кредитНова форма інвестування нещодавно з’явилася в українському інтернет-просторі. Її привілеї поки що не всім зрозумілі та ставлення до нової системи неоднозначне.

А от у світі це дуже поширений вид надання кредитів і бізнесмени та пересічні громадяни охоче виступають у ролі кредитних інвесторів і заробляють непогані гроші. 

Що таке P2P кредитування?

Назва походить від англійського словосполучення peer-to-peer (person-to-person), що означає від персони до персони. Інша поширена назва кредитування рівних. І дійсно, онлайн-платформи надають рівні умови позичальнику та інвестору. Кожен з них має право обрати найбільш привабливі пропозиції для взаємовигідної співпраці.

При чому між ними відсутні посередники: банк або мікрофінансова установа. Тож у позичальника немає потреби збирати купу документів і очікувати схвального рішення на кредит. 

Кредитування рівних дозволяє двом особам домовитися напряму та відразу перерахувати кошти.

В Україні можливість отримати соціальний займ надає компанія P2PFinance.

Як стати інвестором?

Скориставшись платформою P2PFinance, кожен може спробувати себе у ролі кредитного інвестора. Для того, щоб долучитися до кредитного інвестування необхідно лише зареєструватися на сайті. На це витратите не більше 5 хвилин. Наступний етап: верифікація платіжної картки для того, щоб впевнитися, що вона належить майбутньому кредитору (на ній може бути лише одна гривня).

 Після цього уся інформація про позичальників стане доступна та можна надати кредит, з гарантією отримати прибуток набагато більший, ніж зберігаючи гроші на депозитному вкладі.

Платформою P2PFinance інвестори користуються безкоштовно. Кредитувати дозволяється декілька проектів одночасно та бюджет не обмежується. Починати можна з невеликої суми – 500 грн. Щоб збалансувати свій інвестиційний портфель та уникнути ризиків, варто робити ряд невеликих внесків. 

Домовленість скріплюється договором, укладеним за діючим в Україні законодавством. Документ укладається онлайн і скріплюється електронним підписом.

Як отримати гроші?

Позичальнику, щоб взяти кредит, знадобиться зробити наступне: 

  • подати заявку; 
  • дочекатися перевірки отриманих даних. Це необхідно, щоб підтвердити платоспроможність заявника, убезпечити кошти інвестора, зберегти законність угоди;
  • отримати свій рейтинг. Допоможе зацікавити кредиторів і знизити для них ризики. 

Діяти на платформі позичальник може двома способами. Перший – опублікувати свої пропозиції щодо необхідної суми кредиту від інвестора, строків погашення та процент, який буде сплачено.

Другий – переглянути пропозиції від кредиторів та вибрати найпривабливішу. 

Проценти, які доведеться сплатити, значно нижчі, ніж при оформлені позики через мікрофінансові установи.

Чому P2PFinance?

Наші спеціалісти ретельно перевіряють дані, що надають користувачі. Вивчаємо досконально кредитну історію позичальника: чи є несплачені кредити, чи має діючу позику, який рівень доходів, інше. 

Допомагаємо скласти угоду на законних підставах. 

Тримаємо під контролем хід виплат за угодою. Інформуємо про суму заборгованості та строки її погашення. 

Забезпечуємо гарантований дохід інвесторам, допомагаємо уникнути ризиків.